Serwis laptopów 24h


Serwis laptopów 24h Warszawa

Niezależnie od godziny i dnia tygodnia, serwis laptopów 24h jest do Państwa dyspozycji!

Dlaczego my?

Od wielu lat działamy na terenie Warszawy. W tym czasie daliśmy się poznać klientom jako sprawdzeni fachowcy od naprawy laptopów wszystkich firm. Dojeżdżamy do klienta i jeśli jest to możliwe, wykonujemy naprawy na miejscu. W trudniejszych przypadkach zabieramy laptopy do naszego serwisu, gdzie w profesjonalnych warunkach są diagnozowane i naprawiane. Bezpieczeństwo, szybkość i dokładność to nasze atuty. Wiemy jakie najczęściej usterki mogą trapić laptopy naszych klientów. Jesteśmy przygotowani na wszystkie niespodzianki techniczne, dlatego zawsze posiadamy najpopularniejsze części zamienne do laptopów, pozwalające dokonać naprawy nawet późno w nocy i dni wolne od pracy.

Serwis pogwarancyjny

Kiedy gwarancja producenta na zakupiony laptop dobiegła końca, w przypadku jego awarii, należy poszukać specjalistów, którzy pomogą usunąć usterkę. Jesteśmy jednymi z takich ludzi. Doświadczenie nabyte podczas wielu lat pracy i naprawie setek laptopów, pozwala nam zapewnić skuteczność, konkurencyjne ceny oraz gwarancję na wykonaną naprawę. Pozostajemy konkurencyjni cenowo, dzięki czemu serwis laptopów 24h cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Warszawy.

Dla kogo naprawiamy?

Serwisujemy laptopy osób prywatnych, firm, szkół i urzędów. W każdym przypadku zapewniamy poufność danych, bezpieczeństwo sprzętu i solidność wykonanej naprawy.

Kiedy się do nas zgłosić?

Serwis laptopów 24h Warszawa pomoże w takich przypadkach jak:
 uszkodzenia mechaniczne laptopa (pęknięta matryca, uszkodzona klawiatura, nie działające przyciski)
 problemy z oprogramowaniem – zawieszający się system operacyjny, długi czas reakcji na polecenia, problemy z dostępem do plików i pamięci, wirusy czy utracone dane